Nam elementum - PogotowiePrawne.eu
Subskrypcja

pozewpogot.jpg

ODPOWIEDŹ NA WEZWANIE DO ZAPŁATY

Przedmiotowe pismo składasz jeżeli otrzymałeś wezwanie do zapłaty i chcesz wysłać odpowiedź. Niniejsze pismo stanowi wzór odpowiedzi, który będziesz musiał dostosować do własnych potrzeb. Wzór odpowiedzi może dotyczyć sprawy zaległych opłat za studia lub odszkodowania za rozpowszechnianie utworów w Internecie  

Cena:40.00
pozewpogot.jpg

POZEW O ROZWÓD BEZ ORZEKANIA O WINIE

Przygotowanie pozwu nie obejmuje uzasadnienia pisma. Wraz z pozwem otrzymasz wzór uzasadnienia, który będziesz musiał dostosować do własnych potrzeb.

czytaj więcej

Cena:150.00
pozewpogot.jpg

POZEW O UCHYLENIE OBOWIĄZKU ALIMENTACYJNEGO

Z WNIOSKIEM O ZABEZPIECZENIE POWÓDZTWA

Przygotowanie pozwu nie obejmuje uzasadnienia pisma. Wraz z pozwem otrzymasz wzór uzasadnienia, który będziesz musiał dostosować do własnych potrzeb. Wzór uzasadnienia dotyczy sprawy o uchylenie obowiązku alimentacyjnego wraz z wnioskiem o zabezpieczenie powództwa.

czytaj więcej

Cena:100.00
pozewpogot.jpg

POZEW O ZWOLNIENIE OD EGZEKUCJI

Z WNIOSKIEM O ZABEZPIECZENIE POWÓDZTWA

Cena:250.00
APELACJE.jpg

SPRZECIW OD NAKAZU ZAPŁATY/WYROKU ZAOCZNEGO

Przedmiotowe pismo procesowe składasz jeżeli w Twojej sprawie sąd wydał nakaz zapłaty/wyrok zaoczny, a Ty nie zgadzasz się z pozwem i zasądzonym roszczeniem

czytaj więcej

Cena:300.00

O firmie

  • Etiam quis velit
    Etiam quis velit

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w doradztwie prawym. Naszą misją jest zwiększenie  świadomości prawnej obywateli oraz rozpowszechnienie doradztwa prawnego wśród osób fizycznych i małych firm. W naszym gronie skupiamy doświadczonych prawników, którzy od wielu lat skutecznie pomagają klientom w rozwiązaniu ich problemów prawnych. 

Nasza firma łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Zawsze działamy w sposób rzetelny i fachowy. Dodatkowo gwarantujemy pełną dyskrecję i sumienność. Nigdy nie działajcie Państwo pochopnie, skorzystajcie z porady prawnika – NASZEJ PORADY.

To co nas wyróżnia na rynku to dyskrecja, szybkość działania, profesjonalizm, a wszystko to za przystępną cenę. Zapewniamy bezpieczeństwo i spokój osobom decydującym się na korzystanie z naszych usług, a najważniejszą wartością jest dla nas  zadowolenie Klientów. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa prawnego dla naszego Klienta, a podstawowym zadaniem przy obsłudze prawnej jest profilaktyka.

Zapraszamy do korzystania ze skutecznej i szybkiej pomocy prawnej.